پکیج نقره ای تفریحات کیش ( شامل 11 آیتم )

18 %
تخفیف
1,160,000 تومان
1,420,000 تومان
توضیحات برنامه

پکیج نقره ای تفریحات جزیره کیش ( شامل 11 آیتم )

پکیج نقره ای بریم کیش یکی از پکیچ های تفریحی ایجاد شده در تفریحات کیش می باشد. این پکیج با تفریحات بی نظیر و پر نشاط خود از پر طرفدار ترین پکیج های تفریحی است. اگر به دنبال یک پکیج آبی پر هیجان و فوق العاده هستید ما پکیج نقره ای را به شما معرفی می کنیم.
پکیج نقره ای بریم کیش با ایجاد تفریحات بی نظیر آبی در خود موجب شده است تا شما با یک کلیک و رزرو این پکیج بتوانید بهترین تفریحات کیش را تجربه کنید. رزرو این پکیج همچنین باعث می شود تا بدون اتلاف وقت و برنامه ریزی های دقیق با هزینه های بسیار کم تجربه ای دلنشین و فوق العاده را به همراه خانواده یا دوستان برای خود رقم زنید.

پکیج نقره ای بریم کیش چه تفریحاتی را شامل می شود؟
تفریحات در پکیج نقره ای بریم کیش شامل کشتی تفریحی نوید دریا ، تم پارکی آبی اوشن، شاتل، پاراسل، غواصی کیش، جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ و.... می شود. تمامی این تفریحات از بهترین و شادی آور ترین تفریحات کیش محسوب می شود که با قرار گیری در کنار هم یک پکیج متنوع و فوق العاده را به وجود آورده اند.
پکیج نقره ای بریم کیش بیشتر از تفریحات آبی تشکیل شده است و جنگ شبانه ستارگان و کشتی اوستا از تفریحات غیر آبی این پکیج محسوب می شوند. می توانید با استفاده از تفریح کشتی اوستا که بهترین کشتی تفریحی در جزیره کیش به حساب می آید از گشت دو ساعته به همراه برنامه های نشاط آور بهره مند شوید.
همچنین جنگ شبانه ستارگان با هنرنمایی های اکبر اقبالی خنده های از ته دل را بر لبتان رقم خواهد زد و شادی را به شما هدیه می دهد. وجود پارک آبی اوشن در پکیج نقره ای جذابیت آن را دو چندان کرده است. این پارک تنها پارک آبی رو باز در ایران می باشد که خانوم ها نیز مجاز به استفاده آن هستند. همچنین می توان گفت از بهترین پارک های آبی در خاورمیانه است.
پاراسل و شاتل دو تفریح بسیار پر هیجان و فوق العاده در پکیج تخفیفی نقره ای بریم کیش می باشند. پاراسل، شرکت کنندگان را در هوا معلق می کند و هیجان را در آسمان به آن ها منتقل خواهد کرد. اما شاتل افراد را روی امواج دریا حرکت می دهد. سفری هیجان انگیز به همراه آرامش و شادی با خرید این پکیج برای خود و عزیزانتان به ارمغان آورید.

آیتم های موجود در پکیج نقره ای بریم کیش:

شرایط استفاده
امکان استفاده از لـحـظـه خـریـد
بدون محدودیت در تـعـداد خـریــد
هـر بـن تـخـفـیـف مـخـتـص یـک نفر
بریم کیش ، بدون نیاز به ارائه پرینت
  • مبلغ پرداختی نهایی است و در محل جنگ شبانه مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
  • بلیط تفریحات کیش عرضه شده در سایت " بریم کیش " ، بدلیل حذف انواع و اقسام واسطه ها، کمیسیون ها و انعام ها، مستقیم و بدون واسطه است. لذا قیمت پایینتری نسبت به کانتر های فروش هتل یا آژانس ها دارد.
  • بلیط خریداری شده از سایت " بریم کیش " ، از لحاظ کیفیت ارائه خدمات، نسبت به کسانی که بلیط را با قیمت بالاتری از آژانس یا هتل تهیه میکنند ، هیچگونه تفاوتی نداشته و تمام تعهدات به درستی و کامل انجام می شوند.

 

  • برای هماهنگی روز های استفاده از برنامه های ذکر شده در این پکیج ، بعد از خرید با شما تماس گرفته می شود.
  • کودکان بالای 4 سال مستلزم تهیه پکیج هستند.
  • همراه داشتن ماسک برای رعایت نکات بهداشتی الزامیست.
  • 30 دقیقه پیش از شروع برنامه ها ، برای پذیرش در محل اجرا حضور داشته باشید.
  • ﺑﻠﻴﻂ ﺷﻤﺎ ﺣﮑﻢ ﭘﻮل را دارد و در زمان مراجعه به این شو شبانه، همراه داشتن بلیط برای هر نفر الزامی می باشد.
  • بلیط خریداری شده طبق قوانین چارتری، غیر قابل استرداد و کنسلی است.
ارائه پرینت الزامی نیست، فقط کد تخفیف را همراه داشته باشید.
نظرات
0 دیدگاه
سامانه رزرواسیون آنلاین خدمات تفریحی کیش
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید