تفریح دریایی پدل برد جزیره کیش

15 %
تخفیف
169,000 تومان
200,000 تومان
توضیحات برنامه

تفریح دریایی پدل برد

 • استفاده از بلیط در کلوپ دو ستاره با پرداخت 169,000 تومان اما با ارزش 200,000 تومان (15% تخفیف)
 • استفاده از بلیط در روزهای کلوپ پنج ستاره با پرداخت 179,000 تومان اما با ارزش 200,000 تومان (10% تخفیف)

برای انتخاب روی دکمه خرید کلیک نمایید.

پدل بورد یکی از تفریحان آبی کیش است که تجربه ای خاص را در جزیره کیش برای شما رقم می زند. چرا که باید قایق سواری را به صورت شگفت انگیزی امتحان کنید. در این تفریح برخلاف دیگر قایق ها، باید استاده پارو بزنید. پدل بورد در دو نوع قایق شکل گرفته که تفاوت زیادی با دیگر قایق ها دارند.

نشستن بر روی تخته های پدل بورد و پارو زدن روی آب های زلال نیلگول خلیج فارس بی نظیر است. حتی می توانید زمانی که به عمق بیشتر دریا رسیدید ماهی ها یا دلفین های بازیگوش را از نزدیک ببینید. حتی قدرت این را دارید که به آن ها دست بزنید و با آن ها مشغول بازی شوید.

این قایق ها شبیه به تخته هستند که تنها یک نفر می تواند به صورت ایستاده یا نشسته از آن ها استفاده کند. همچنین زمانی که نوع ایستاده قایق های پدل بورد را انتخاب کرده اید، باید با پاروهای بلند به پارو زدن اقدام کنید. این ممکن است کمی برایتان مشکل باشد پس طبق تذکرات لیدرتان عمل کنید. نوع دیگر آن به صورت نشسته با پاروهای کوتاه تر می باشد. اگر به همراه خود کودک دارید می توانید فرزندتان را در لبه ی قایق بگذارید تا تعادل کافی برقرار شود.

ساختار پدل بورد از پی وی سی بوده که بسته به مواد افزودنی فایبرگلاس، فایبرکربن و چوب گامبویا شکل می گیرد. ترکیب این مواد سبب می شود قایق پدل بورد تعادل خود را روی آب بهتر حفظ کند. این تفریح با توجه به هیجان بالایی که دارد برای قلب و پمپاژخون در رگ ها بسیار مفید است.

همچنین برای تقویت عضله بدن، آرامش عصاب و تمرکز ذهن فواید زیادی دارد. بعضی از افراد که علاقمند به یوگا هستند با توجه به آرامشی که دریا دارد، ترجیح می دهند سوار این قایق ها شده تا تمرکز بیشتری داشته باشند. با توجه به محکم بودن تخته های پدل بورد و افراد مجربی که در شنا مهارت بالایی دارند، امنیت کافی برای سواری وجود دارد.

پس با خیال راحت اقدام به رزرو بلیت آن از سایت کیشلندیار کنید. برای راحت تر رزرو کردن بلیت پدل بورد بهتر است به سایت تفریحات کیش مراجعه کرده و با تخفیف های ویژه رزرو بلیط این تفریح را دریافت نمایید. در ادامه با نکته های مهم پدل بورد آشنا خواهید شد تا در صورت انجام دادن این تفریح مشکلی پیش نیاید.

شرایط استفاده
امکان استفاده از لـحـظـه خـریـد
بدون محدودیت در تـعـداد خـریــد
هـر بـن تـخـفـیـف مـخـتـص یـک نفر
بریم کیش ، بدون نیاز به ارائه پرینت
 • مبلغ پرداختی نهایی است و در محل کلوپ دریایی مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
 • بلیط تفریحات کیش عرضه شده در سایت " بریم کیش " ، بدلیل حذف انواع و اقسام واسطه ها، کمیسیون ها و انعام ها، مستقیم و بدون واسطه است. لذا قیمت پایینتری نسبت به کانتر های فروش هتل یا آژانس ها دارد.
 • بلیط خریداری شده از سایت " بریم کیش " ، از لحاظ کیفیت ارائه خدمات، نسبت به کسانی که بلیط را با قیمت بالاتری از آژانس یا هتل تهیه میکنند ، هیچگونه تفاوتی نداشته و تمام تعهدات به درستی و کامل انجام می شوند.

 

 • مدت زمان استفاده از این تفریح 60 دقیقه است و تجهیزات ایمنی لازم و آموزش رایگان استفاده از این ایتم توسط ناجی اختصاصی به شما داده خواهد شد.
 • تمام تجهیزات لازم در کلوپ تفریحی موجود است و شما تنها بایستی شلوارک، حوله و دمپایی به همراه داشته باشید.
 • قابل استفاده برای بانوان و آقایان
 • بلیط خریداری شده، شامل خدمات عکاسی و کافی شاپ نمی شود.
 • قبل از عزيمت با تلفن های کلوپ تماس حاصل نموده و ساعت حضور دقيق را دريافت نمایيد.
 • در صورت کنسلی بدلیل نامناسب بودن شرایط جوی،کل مبلغ مسترد می شود.
 • ﺑﻠﻴﻂ ﺷﻤﺎ ﺣﮑﻢ ﭘﻮل را دارد و در زمان مراجعه به کلوپ دریایی همراه داشتن بلیط برای هر نفر الزامی می باشد.
 • بلیط خریداری شده طبق قوانین چارتری - بجز در شرایط بد آب و هوایی - غیر قابل استرداد و کنسلی است.
ارائه پرینت الزامی نیست، فقط کد تخفیف را همراه داشته باشید.
مدت زمان برنامه: 60 دقیقه
ساعت مراجعه به کلوپ : : 9:30 الی 16:00
محل برنامه :: کلوپ مرکز غواصی
پیش نمایش نقشه
نظرات
0 دیدگاه
سامانه رزرواسیون آنلاین خدمات تفریحی کیش
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید