بنر

تم پارک آبی اوشن

10 %
تخفیف
607,000 تومان
676,000 تومان
توضیحات برنامه

 

پارک آبی اوشن کیش و حمام آفتاب یکی از بزرگ ترین پارک های آبی ایران است که در منطقه ای خاص از جزیره کیش قرار گرفته است. دلیل این مسئله هم آسایش و اطمینان خاطر بانوان گرامی است که هیچ کسی حتی هواپیما نیز از نزدیکی پارک آبی اوشن کیش عبور نمی کند تا بتوانند حمام آفتاب بگیرند و از مزایای آن بهره مند شوند.
نظرات در مورد پارک آبی کیش به ما نشان داده است که تمامی مراجعه کنندگان آن رضایتی کافی داشته اند. این پارک آبی کیش، بیش از 6 هکتار بوده و دارای سرسره های مهیجی است. 4 استخر، 13 سرسره آبی جذاب، مجموعه آبگرم که شامل جکوزی، حمام بخار، سونا خشک و ... از اجزای این پارک آبی هستند.
تم پارک آبی اوشن کیش دارای امکاناتی همچون کافی شاپ، رستوران و جویس بار است که البته فست فودی هم در نظر گرفته شده است. رودخانه این پارک، یکی از امکانات آن محسوب می شود که طویل ترین مسیر در این پارک آبی است. سقوط آزاد نیز آدرنالین بسیار بالایی در خون شما ترشح می کند که توصیه می کنیم افراد بی باک این تفریح را استفاده کنند. سرسره های طویل و پر از پیچ و خم پارک آبی اوشن، می توانند هیجانی بالا به همراه امنیت خاطر را به شما هدیه دهند.

شرایط استفاده
امکان استفاده از لـحـظـه خـریـد
بدون محدودیت در تـعـداد خـریــد
هـر بـن تـخـفـیـف مـخـتـص یـک نفر
بریم کیش ، بدون نیاز به ارائه پرینت

جهت مشاوره و رزرو آنلاین تفریحات کیش، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید 02126309773 ,  07644423313 , پشتیبانی 24 ساعته: 09217243313


 • مبلغ پرداختی نهایی است و در محل پارک آبی اوشن مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
 • بلیط تفریحات کیش عرضه شده در سایت " بریم کیش " ، بدلیل حذف انواع و اقسام واسطه ها، کمیسیون ها و انعام ها، مستقیم و بدون واسطه است. لذا قیمت پایینتری نسبت به کانتر های فروش هتل یا آژانس ها دارد.
 • بلیط خریداری شده از سایت " بریم کیش " ، از لحاظ کیفیت ارائه خدمات، نسبت به کسانی که بلیط را با قیمت بالاتری از آژانس یا هتل تهیه میکنند ، هیچگونه تفاوتی نداشته و تمام تعهدات به درستی و کامل انجام می شوند.

 • برای اطلاع از سانسهای پارک آبی ، تصویر مربوط به برنامه ی سانس ها را مشاهده نموده و سانس مورد نظر را از طریق شماره های تماس با واتساپ مجموعه ، به ما اعلام نمایید.
 • همراه داشتن حوله، البسه مناسب و مایو الزامی است.
 • بلیط کودکان زیر 3 سال یا قد کمتر از 92 سانتیمتر رایگان است.
 • ورود کودک دختر به همراه پدر یا کودک پسر به همراه مادر ممنوع است.
 • مبلغ تخفیف ویژه کودکان (قد بین 92 تا 120) و سالمندان (بالای 65 سال) پس از احراز هویت حضوری در گیشه پارک آبی اوشن کیش مسترد خواهد شد. بنابراین این افراد باید ابتدا بلیت را به روال عادی تهیه نمایند.
 • 30 دقیقه پیش از شروع برنامه ، برای پذیرش در محل اجرا حضور داشته باشید.
 • ﺑﻠﻴﻂ ﺷﻤﺎ ﺣﮑﻢ ﭘﻮل را دارد و در زمان مراجعه به این شو شبانه، همراه داشتن بلیط برای هر نفر الزامی می باشد.
 • بلیط خریداری شده طبق قوانین چارتری، غیر قابل استرداد و کنسلی است.
 • در هنگام مراجعه به این جنگ شبانه، شماره و ردیف صندلی در زمان پذیرش مدعوین انجام خواهد شد.
جهت دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید می توانید با ما تماس بگیرید 07644423313
محل اجرا: تم آبی پارک آبی اوشن
برنامه زمان بندی: طبق جدول ارائه شده در توضیحات
سرویس ترنسفر: طبق جدول ارائه شده در توضیحات
پیش نمایش نقشه
نظرات
0 دیدگاه
بریم کیش
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید