بنر

پارک دلفین های کیش

14 %
تخفیف
389,000 تومان
454,000 تومان
توضیحات برنامه

پارک دلفین های کیش

پارک دلفین کیش یا دلفیناریوم یک پارک تفریحی بزرگ است که 100 هکتار مساحت داشته و در جنوب شرقی جزیره کیش قرار گرفته است. دلفیناریوم کیش اولین پارک دلفین ها در ایران است که با برنامه هایی سرگرم کننده توانسته است توریست های داخلی و خارجی بسیاری را جذب خود نماید.
پارک دلفین های کیش بیش از 20 نوع پستاندار را نگه داری می کند که شامل شیرهای دریایی، دلفین های با مزه، گربه ماهیان، پنگوئن ها و ...می شود.
پارک دلفین های کیش جاذبه ای دیگر مانند باغ پرندگان را نیز درون خود دارد که قسمتی از آن به شمار می رود. در باغ پرندگان کیش انواع پرندگان از نژادهای مختلف وجود دارد که در نوع خود شگفت انگیز می باشد. از دیگر قسمت های دلفیناریوم، استخرهای مختلف مخصوص پستانداران دریایی است که هرکدام نژاد مربوط به خود را دارند.
پارک دلفین های کیش و قسمت های مختلف آن برای دوستداران طبیعت و محیط زیست بسیار جالب بوده و پیشنهاد می کنیم بلیط این مجموعه را با تخفیف خریداری کنید تا لذت بیشتری از این مکان ببرید. در این مکان می توانید به شنا با دلفین ها بپردازید و عکس بگیرید.
برنامه کلاسیک شو در پارک دلفین های کیش
پارک دلفین کیش نظرات خوب و بد مردم را برای ارائه خدمات بهتر به کار گرفته تا بسیاری از گردشگران را به سمت خود بکشاند. کلاسیک شو پارک دلفین کیش، از دیگر برنامه های پارک دلفین کیش است که بسیار محبوب بوده و مدعوین این پارک را سرگرم می کنند. در کلاسیک شو برنامه های مفرحی از جمله اجرای موسیقی و استند آپ کمدی نیز برگزار می شود.

شرایط استفاده
امکان استفاده از لـحـظـه خـریـد
بدون محدودیت در تـعـداد خـریــد
هـر بـن تـخـفـیـف مـخـتـص یـک نفر
بریم کیش ، بدون نیاز به ارائه پرینت

جهت مشاوره و رزرو آنلاین تفریحات کیش، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید 02126309773 ,  07644423313 , پشتیبانی 24 ساعته: 09217243313


 • مبلغ پرداختی نهایی است و در محل پارک دلفین مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
 • بلیط تفریحات کیش عرضه شده در سایت " بریم کیش " ، بدلیل حذف انواع و اقسام واسطه ها، کمیسیون ها و انعام ها، مستقیم و بدون واسطه است. لذا قیمت پایینتری نسبت به کانتر های فروش هتل یا آژانس ها دارد.
 • بلیط خریداری شده از سایت " بریم کیش " ، از لحاظ کیفیت ارائه خدمات، نسبت به کسانی که بلیط را با قیمت بالاتری از آژانس یا هتل تهیه میکنند ، هیچگونه تفاوتی نداشته و تمام تعهدات به درستی و کامل انجام می شوند.

 • قیمت بلیط پارک دلفین برای نوزاد زیر 2 سال به شرط ارائه کارت شناسایی رایگان است.
 • بلیط کودکان زیر دو سال با ارائه شناسنامه رایگان و برای کودکان دو تا چهار سال الزاما فقط با ارائه شناسنامه کودک 163,500 تومان لحاظ می گردد که صدور آن صرفا از طریق دفتر فروش مستقر در پارک انجام می گردد.
 • ساعت سانس عصر پارک دلفین کیش از 16:30 تا 20:00 می باشد.
 • کودکان بالای 4 سال مستلزم تهیه بلیط هستند.
 • همراه داشتن ماسک برای رعایت نکات بهداشتی الزامیست.
 • 30 دقیقه پیش از شروع برنامه ، برای پذیرش در محل اجرا حضور داشته باشید.
 • ﺑﻠﻴﻂ ﺷﻤﺎ ﺣﮑﻢ ﭘﻮل را دارد و در زمان مراجعه به این شو شبانه، همراه داشتن بلیط برای هر نفر الزامی می باشد.
 • بلیط خریداری شده طبق قوانین چارتری، غیر قابل استرداد و کنسلی است.
 • در هنگام مراجعه به این جنگ شبانه، شماره و ردیف صندلی در زمان پذیرش مدعوین انجام خواهد شد.
جهت دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید می توانید با ما تماس بگیرید 07644423313
مدت زمان برنامه پارک دلفینها: 4 ساعت
ساعت برنامه پارک دلفینها: 16:30 تا 20:00
محل اجرا: پارک دلفین کیش
ساعت برنامه شنا با دلفینها: 9 الی 11 صبح
پیش نمایش نقشه
نظرات
0 دیدگاه
بریم کیش
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید