بنر

سایت " بریم کیش " یک سامانه خرید آنلاین بلیط های تفریحی و گردشگری جزیره کیش می باشد که با تضمین ارائه ی بهترین قیمت و قوی ترین پشتیبانی فروش ، لذت خریدی آسان و سریع را برای تمامی بازدیدکنندگان جزیره کیش فراهم می آورد.
در سایت بریم کیش ، شما می توانید تمامی خدمات و تفریحات دریایی و غیر دریایی مورد نظر خود را با پایین ترین قیمت و با حذف واسطه های فروش ، بصورت مستقیم از برنامه گذار تهیه کنید. همچنین از طریق این سامانه ، این امکان برای شما وجود دارد تا به صورت مستقیم و از مالکان خودرو و منازل جزیره کیش ، اقدام به اجاره خودرو و خانه نمایید.
مجموعه ی " بریم کیش " ، با بهره مندی از یک تیم پشتیبانی مجرب و کار آزموده ،بصورت 24 ساعته در تمامی روز های سال حتی در روزهای تعطیل و عید ، آماده مشاوره و پاسخ دهی به تمامی سوالات شما پیش از خرید ، حین خرید و خدمات بعد از خرید می باشد.
فرایند رزرو بلیط مراکز تفریحی ، در سایت بریم کیش ، آنی می باشد و پس از انتخاب آیتم های تفریحی مورد نظر و پرداخت اینترنتی توسط خریدار ، بلیط مورد تایید مراکز گردشگری جزیره کیش ، برای شما بصورت آنلاین صادر می شود . توضیحات مورد نیاز شما مثل نشانی مرکز خدماتی، شماره تماس ، ساعت مراجعه ، ملزومات مورد نیاز و سایر نکات ضروری ، بر روی بلیط صادر شده در اختیار شما قرار می گیرد.

برای تحقق این رسالت ، مجموعه ی بریم کیش ، با همراهی جمعی از متخصصان حوزه بازاریابی و فناوری اطلاعات ، ضمن بهره گیری از روشهای نوین تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ، اقدام به کاهش هزینه های جذب مشتری برای تامین کنندگان برنامه های تفریحی و گردشگری جزیره کیش کرده است و از سوی دیگر تجربه خریدی ارزان و ارزنده را برای بازدیدکنندگان جزیره کیش به ارمغان آورده است.

مجموعه ی بریم کیش ، امیدوار است توانسته باشد گامی مثبت در جهت توسعه گردشگری و رونق کسب و کار کیشوندان برداشته و کیش را در جهت تبدیل شدن به برترین مقصد گردشگری کشور یاری نماید.

ما برای حمایت از مشتریانمان ، بالاترین سطح پشتیبانی و پاسخگویی را بصورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای سال حتی روزهای تعطیل و عید فراهم کرده ایم تا بتوانیم در کمترین زمان، با کیفیت ترین خدمات را به ارزان ترین قیمت بدست شما برسانیم.

رضایت شما در خرید از مجموعه ی بریم کیش ، انرژی مضاعفی برای ما می باشد و قدردان همراهی شما هستیم .

هدف ما ، ایجاد رضایتمندی از خرید و ساختن به یادماندنی ترین و شادترین اوقات شما در جزیره کیش می باشد و این هدف را با همکاری شرکای محترم تجاری مان که برنامه گذاران جزیره و کیشوندان برای شما محقق می سازیم.